top of page
LR Aloe Vera

BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI

     ZİNDEKAL

 Tlf: 0530 460 3287

LR Aloe Vera Ürünleri

Doğal Gıda Takviyeleri | Zinde Kal

LR ürün yelpazesinde bulunan gıda takviyeleri tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir.  LR'ın hedefi dünya genelinde insanların yaşam kalitelerini yükseltmelerine yardımcı olmak. Gıda takviyeleri segmentinde birinci sınıf ürünler geliştirmiş olmak bunun ilk aşamasıdır. 

Besin destek ürünleri, ağız yoluyla alınan ve beslenmeye ek olarak bir veya daha fazla besin maddesinin alınmasını sağlayan ürünlerdir. Hap, tablet, kapsül, sıvı, ve toz şeklinde olabilir. Güne daha dinç başlamak ve stresle mücadelemizde bize yardımcı olmak için, imdadımıza gıda takviyeleri yetişiyor! 

LR Gıda Takviye ürünleri

Vücudun iç dengesi her şeyin temelini oluşturur. Bazı mineraller birbirleriyle uyumluyken, bazıları da birbirlerine engel olmasın diye doğru bir kombinasyon özellikle önemlidir. Ancak bu şekilde mineraller vücudun asit – baz dengesine destek olur ve birçok fonksiyonu yerine getirirler.

LR gıda takviyelerinin üretiminde ilk akla gelen gerçek, bunların doğal kaynaklardan üretildiğidir.

Top Seller Gıda Takviyeleri

Aloe Vera İçecekler:

Daima kalite taleplerine cevap verebilmek için sadece iyi ham maddeleri kullanıyoruz. Yetiştiricilikte hiçbir şekilde tarım ilacı (pestisit) ve suni gübre kullanmıyoruz. Tüm diğer işlemlerde de kalite güvencesi mevcuttur. SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASCtarafından düzenli olarak yapılan kontroller bunun teminatıdır.

  • Aloe Vera Jel İçecek “Ballı”: Çiçek ballı klasik ürünümüz

  • Aloe Vera Jel İçecek “Şeftalili”: Doğal, taze meyvemsi şeftali aromalı (Türkiye'de bulunmamaktadır.)

  • Aloe Vera Jel İçecek ”Sivera“: Doğal ısırgan otu özlü

Probalance: 

ProBalance iç dengenizi oluşturmak için vücudunuza alkali mineraller ve eser elementler sağlar. Bazı mineraller birbirleriyle uyumluyken, bazıları da birbirlerine engel olurlar. Bu nedenle de doğru bir kombinasyon özellikle önemlidir. Ancak bu şekilde mineraller vücudun asit – baz dengesine destek olur ve birçok fonksiyonu yerine getirirler

Protein drink:

Diyetiniz sırasında vücunuzdaki kas oranının koruması çok önemlidir. Figuactive Protein Drink, protein takviyesiyle vücudunuzdaki kas oranını önemli derecede destekler.

Probiotic:

400’ün üzerinde farklı tür Probiyotik bakterileri vardır. Milyonlarcası bağırsağımızda yaşamaktadır. Sağlığımız bu bakterilerin doğru dengede bulunmasına bağlıdır.

Reishi:

Asya’da „uzun yaşam mantarı“ olarak bilinen Reishi, yüzyıllardır uzak doğunun bir parçasıdır. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu mantar türü sadece Asya kıtasında değil tüm dünyada tanınmaktadır.

Fiber Boost:

Diyet lifleri beslenmemizde önemli bir rol oynamaktadır çünkü kendinizi iyi ve hafif hissetmenizi sağlarlar. FiberBoost3 üç farklı bitkisel diyet lifi kaynağından oluşan yüksek diyet lifi ile beslenmenize katkı sağlayacaktır.

Figuactive Bitki Çayı:

Diyetiniz sırasında bol sıvı tüketmeniz gerekir. Değerli bitkilerden oluşan kombinasyon ile kalorisi azaltılmış Figuactive Karışık Bitki Çayı bu konuda muhteşem bir alternatifiniz olacak!

LR Gıda takviye ürünler hakkında bilgi ve bunları avantajlı üyelik fiyatlarından temin etmek için Mesaj bırakın.

LR | gıda takviyeleri | LR gıda takviyeleri | LR ile zinde kal | LR health & beauty | zinde kal | LR danışmanı | diyet | LR Ankara | lrankara

bottom of page