top of page
LR Aloe Vera

BAĞIMSIZ İŞ ORTAĞI

     ZİNDEKAL

 Tlf: 0530 460 3287

LR Aloe Vera Ürünleri

Erkek Bakım Cilt Sağlığı

Kişisel bakım sadece makyaj yapmaktan ibaret olmadığı için erkeklerin de kadınlar gibi ciltlerini koruması, nem dengesini sağlaması, koku, saç bakımı ve fiziksel ve ruhsal iyi olma halini desteklemesi gerekmektedir.

LR Erkek Bakım Ürünleri

Kişinin kendisine güveni ve kabul edebilmesi için, sağlıklı bir dış görünüm önem taşıyor. Bu noktada kişisel bakım aslında toplumsal cinsiyet kalıplarının çok dışında, kadının ya da erkeğin değil insanın fiziksel ve ruhsal olarak iyi olma halinin bir parçası diyebiliriz.

Taze ve bakımlı bir erkek cildi

Erkek cildinin yapısı kadın cildinden farklı olarak, her gün yapılan tıraş sonucunda, daha da strese girdiginden bakıma muhtaç hale gelir. LR ALOE VIA Erkek Bakımı ürünleri, cildi nemlenderen Aloe Vera yaprak jeli ve sakinleştiren aynı safa özü
bileşimi sayesinde erkek cildinin ihtiyaçlarını tamamen karşılar.

Erkekler için özel  cilt bakım ürünleri

LR Erkekler için özel üretmiş olduğu Cilt Bakım ürünlerini doğal olarak üretmektedir. Bakım ürünü olarak beylere doğal yöntemler ile kişisel cilt bakımı yapabilelecekleri imkanlar. 

LR Platinum Anti-Aging Kremi, erkekler için hafif ve hızlı emilen yüz kremidir. Cildi nemlendirir ve tazeler. Cilt elastikiyetini destekler ve yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı olur.LR Platinum Express Eye Cooler, erkekler için hafif ve hızlı emilen göz çevresi kremidir. Cildi nemlendirir ve tazeler. Göz altı halkalarının ve ince kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Lumin-Eye®, yeşil kahve ve Hyaluronik asit içerir 

Erkekler için Parfümler

LR Erkek serisi parfümler ve açıklamaları için Katalog dosyasından 74-81 sayfalarında bulabilirsiniz.

LR Erkek bakım ve parfüm ürünlerini avantajlı fiyatlardan temin etmek, bilgi almak için İLETİŞİM formundan bize ulaşın.

LR | LR Erkek Bakım | LR Erkek Parfüm | Erkek Cilt Bakım | zindekal.com | lrankara | 

bottom of page